Characteristics of costumes

Characteristics of costumes

Stroje dla Reprezentantów Polski

Przedstawiamy projekt kompletnego stroju dla Reprezentantów Polski (koszulka, spodenki, dres, spodnie).

 

OPEN. Przypominamy, że Mistrzostwa Świata mają formułę otwartą! Może w nich wystąpić KAŻDY ZAWODNIK, niezależnie od przynależności klubowej, organizacji czy kraju który reprezentuje (w tym oczywiście również zawodnicy, którzy nie będą częścią Reprezentacji Polski). Zapraszamy również zawodników niezrzeszonych w żadnej organizacji, którzy chcą wystartować w tej wyjątkowej imprezie sezonu 2022.

 

W Mistrzostwach Świata każdy zawodnik reprezentuje siebie i swój kraj z którego pochodzi. Dodatkowo Polskie Zrzeszenie Nordic Walking wyłoni w trakcie sezonu (na podstawie wyników uzyskanych w zawodach) Kadrę Narodową składającą się z 30 zawodników. Zasady kwalifikacji: https://tinyurl.com/2p8apeyy

 

WSZYSCY ZAWODNICY którzy otrzymają kwalifikację do Kadry Narodowej na Mistrzostwa Świata Nordic Walking 2022 otrzymają od Polskiego Zrzeszenia Nordic Walking:

  • kompletny strój (koszulka, spodenki, dres, spodnie) sygnowany nazwiskiem reprezentanta,
  • zwolnienie z opłaty startowej (lub zwrot opłaty w wypadku wcześniejszego uregulowania opłaty przez zawodnika), zarówno w rywalizacji indywidualnej jak i drużynowo (w ramach sztafety reprezentacyjnej),
  • wszyscy członkowie reprezentacji będą mieli zapewniony bezpłatny nocleg od piątku (2 września 2022 r.) do poniedziałku (5 września 2022 r.),
  • po zakończeniu Mistrzostw (4 września 2022 r.) odbędzie się uroczysta kolacja sztabu i reprezentantów wraz ze wspólnym podsumowaniem Mistrzostw Świata.

 

UWAGA: każdy zawodnik może zakupić na własny koszt: koszulkę (koszulka techniczna, poliester, sublimacja), koszulkę + spodenki, bluza dresowa ze spodniami (poliester). Zakupione stroje będą wydawane (w zależności od wybranej przez zawodnika opcji):

  • w przypadku dokonania zapłaty do 20 kwietnia 2022 r.: odbiór własny w biurze zawodów przed zawodami Pucharu Świata Nordic Walking 2022, które odbędą się w Kolbuszowej w dniach 14-15 maja 2022 r.
  • w przypadku dokonania zapłaty do 10 sierpnia 2022 r.: odbiór własny w biurze zawodów przed Mistrzostwami Świata Nordic Walking 2022, które odbędą się w DCS Jakuszycka Polana w dniach 3-4 września 2022 r.
  • przesyłką (przy zapłacie do 20 kwietnia 2022 r. wysyłka po zawodach Pucharu Świata; przy zapłacie do 10 sierpnia 2022 r. wysyłka po zawodach w ramach Mistrzostw Świata).
     

Zamówienia: Zapisy (nwwc2022.eu)

 

Wzór stroju dla Reprezentantów Polski

 

 

 

 

 

 

 

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem